مرکز خرید و فروش کتاب نو ودست دوم بدون واسطه .......... ثبت اگهی کتاب شما کاملا رایگان  ..........  فروش کتاب و کتابخانه شخصی شما با قیمت دلخواه.........خریدار کتاب شما توسط خود شما.........توجه :آگهی هایی که عکس دارند خیلی زودتر مورد استقبال و خرید قرار می گیرند.لطفا هنگام  درج آگهی, عکس کتاب را هم قرار دهید

   

دوستان عزیز لطفا به نکات زیر توجه داشته باشید

 1. هر شخصی که قصد ثبت نام در سایت "کتب" را دارد ملزم به پذیرش قوانین است.
 2. استفاده از اسامی نامناسب در قسمت نام کاربری، نام ونام خانوادگی ممنوع می باشد و کاربر تایید نخواهد شد و یا در صورت مشاهده عضویت وی لغو خواهد شد.
 3. کاربر با عضویت در سایت می پذیرد اطلاعات وی در حد نیاز شامل نام و نام خانوادگی وی، شماره تماس، پست الکترونیکی و نام استان و شهر وی در دسترس خریداران قرار گیرد.
 4. بخش خرید و فروش سایت فقط مربوط به خرید و فروش کتبی است که مجوز از سوی وزارت محترم ارشاد و فرهنگ اسلامی و یا سایر مجوزهای لازم و مربوطه را داشته باشند، می باشد و خرید و فروش هرگونه کتب غیر مجاز ممنوع است
 5. آگهی هایی که در قسمت توضیحات و یا دیگر قسمت ها از کلماتی و جملاتی مخالف با عرف جامعه، مخالف قوانین جمهوری اسلامی ، مخالف شرع و یا جملات و کلماتی که به ادیان رسمی و قومیت های کشور توهین میکند، استفاده می کنند تایید نخواهد شد.
 6. کتابهای که خرید و فروش آنها ممنوع است:تلاش سایت "کتب" انتشار و تایید آگهی های با اطلاعات صحیح می باشد اما نمی تواند صحت آگهی ها را تضمین نماید و هیچگونه تعهد یا مسئولیتی در قبال آگهی ها به عهده نمی گیرد.
  • کتابهایی که فاقد مجوز قانونی هستند.
  • کتابهای خارجی زبان که با فرهنگ و قوانین کشور در تضاد باشد.
 7. مسئولیت استفاده از آگهی‌های این سایت بر عهده خود کاربران و "سایت کتب" هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیر مستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفاده شما ازاین سایت ندارد.
 8. هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، عکس، مشخصات تماس یا موارد مشابه که به "کتب" ارسال می‌شود یا درآن قرار می‌گیرد، غیر محرمانه، عمومی و غیر قابل تملک تلقى خواهد شد و مسئولیت هر گونه استفاده از آن شامل باز تولید، افشاء، مخابره، نشر، پخش بر عهده فرستنده اطلاعات است.
 9. هر لینک و مطلب و ادعایی مربوط به دیوار که به واسطه‌ی اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت، بلاگ یا شبکه‌های اجتماعی و باقی رسانه‌ها منتشر می‌شود، مسئولیتش با خود این افراد است و سایت کتب مسئولیتی در قبال آنها ندارد.
 10. مسئولیت معاملات بر عهده خود کاربران می باشد و سایت کتب هیچگونه مسئولیت و تعهدی در این زمینه ندارد.بنابراین کاربران میبایست نکات امنیتی و لازم را در خرید و فروش در نظر بگیرند تا مشکلی اعم از کلاهبرداری و غیره به وجود نیاید ولی در صورت بروز چنین مشکلاتی نیز مسئولیت به عهده خود کاربر می باشد و این سایت هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیرد.
 11. این سایت فعالیتش کاملا رایگان است و هدف از تاسیس دسترسی آسان برای اهالی کتاب است
 12. تنها دستمزد ما رعایت قوانین سایت و معرفی این سایت به دیگر دوستان است این لطف و مهر شماست